درباره فولاد هیرکان

شرکت پروفیل‌سازان فولاد هیرکان فعالیت خود را در سال ۱۳۹۳ در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل با راه‌اندازی یک خط تولید، در مساحتی بالغ بر ۲۲۰۰ متر مربع آغاز کرد. با گذشت زمان و با توجه به افزایش تقاضای مشتریان و نیاز بازار نسبت به توسعه خط تولید اقدام کردیم و همزمان با آن به تکمیل تجهیزات تراشکاری پرداختیم.

با توجه به منحصر به فرد بودن محصولات و دارا بودن مزیت های رقابتی لازم در منطقه، تقاضای مشتریان به سطحی رسید که برآن شدیم تا در سال ۱۳۹۹ سوله‌ جدیدی را به متراژ ۲۲۰۰ متر مربع اضافه کنیم و به صورت موازی بسیاری از ابزارها و ماشین‌آلات مورد‌نیاز را از بهترین برند های صنعتی دنیا وارد کردیم تا بتوانیم زنجیره محصولات خود را توسعه داده و در بهترین جایگاه پاسخگوی نیاز مشتریان باشیم. 

خداوند متعال را شاکریم که با تمام فراز و نشیب‌ها و سختی‌های این مسیر توانستیم رضایت حداکثری مشتریان را نسبت به کیفیت محصولات و تحویل به موقع سفارشات آنان جلب کنیم.

در حال حاضر تنوع تولیدات ما در فولاد هیرکان بالغ بر ۴۰ نوع محصول می باشد که مواد اولیه مورد استفاده در تهیه آنها از فولاد مبارکه اصفهان و فولاد گیلان تامین می شود و تمامی محصولات تولید شده توسط واحد کنترل کیفیت ما بررسی و تایید می‌شوند.

امروزه فولاد هیرکان به لطف خداوند و به پشتوانه حمایت شما مشتریان  به نامی قابل اعتماد در زمینه تولید و توزیع انواع پروفیل به انبوه‌سازان، آهن فروشان، شرکت‌های ساختمانی، عمرانی، بازرگانی و … در منطقه تبدیل شده است.

در تلاشیم تا دامنه این اعتماد را توسعه داده و در آینده‌‌ای نزدیک صادرات محصولاتمان را به کشورهای مجاور آغاز کنیم.

معرفی اعضای هیات مدیره

احمد رضایی

مدیر عامل

محمد رضایی

رییس هیات مدیره

ندا رضایی

عضو هیات مدیره

معرفی تیم فولاد هیرکان

مدیر مالی:

آیدین خلیقی‌نیا

تلفن تماس:

7047 674 0938

آدرس ایمیل:

مدیر فروش :

امید منتظری

تلفن تماس:

7047 674 0938

آدرس ایمیل:

نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوران ما پاسخگوی شما هستند

نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوران ما پاسخگوی شما هستند

مشاوران فولاد هیرکان از شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. جهت دریافت مشاوره از طریق شماره ۰۹۳۸۶۷۴۷۰۴۷ با ما در ارتباط باشید.